Kryefjala Logo

Linda Halimi flet hapur: Kam patur të dashur një vajzë nga Prishtina

29 Dhjetor, 2023 | 4:16 pm

Linda Halimi është diskutuar disa herë për biseksualitetin e saj.

Ishte pikërisht Santiana që e ngacmoi Lindën për pëlqimin e saj ndaj femrave, ndërsa kjo temë u soll sërish në vëmendje, ndërsa këngëtarja s’ngurroi të përgjigjet.

“Kam eksploruar para se me qenë e martuar. Gjithsesi, unë e kam pasur një të dashur shqiptare të Prishtinës shumë të bukur dhe burri im e di që unë i pëlqej femrat”, është përgjigjur këngëtarja.

Të ngjashme