Kryefjala Logo

Linda Halimi eleminohet nga Big Brother VIP Kosova

1 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në “BBVK” të nominuarit ishin Adri & Iliriana, Shqipja, Ylli dhe Lindita.

E eliminuara e kësaj jave është Lindita. Ajo kishte më pak vota nga publiku për të qëndruar në shtëpi.

Banori i parë që i ka shpëtuar eliminimit ka qenë Shqipjs dhe banori i dytë që ka vazhduar garën ishte Adri & Iliriana e më pas Buci.

Pasi ajo mbërriti në studio, hapi edhe biletën e fatit, e cila nuk e kthente më në shtëpi.

Të ngjashme