Lidhje jashte Perputhen? Atdheu kapet mat me nje vajze bjonde!

2 vite më parë

Atdheu ka qene nje nder djemte me te perfolur ne Perputhen. Ai eshte quajtur si nje nder me simpatiket dhe terhoqi me shume vemendjen me puthjen qe i dha ne buze Anes.

Pas largimit te saj nga Perputhen ai ka qene shume i qete dhe nuk ka shprehur eufori per asnje nga takimet me vajzat. Kjo tregon ndoshta se Atdheu ka krijuar nje raport jashte emisionit.

Se fundmi faqja “Pa dorashka” ne Instagram ka publikuar nje foto te Atdheut me nje vajze bjonde. Nuk dihet se cila eshte ajo por ne kete foto duken shume te afert.

Rikujtojme se Atdheu u perfol per nje lidhje te mundshme edhe me autoren e Perputhen Olsen, thashethem qe e ironizuan nepermjet nje video te bere se bashku.

Por me kete foto Atdheu sapo ngaterroi gjithe dynjane!

Të ngjashme