Kryefjala Logo

Lidhja vazhdon… ja detajet që tradhëtuan Megi Pojanin

19 Korrik, 2022 | 4:18 pm

Kryefjala.com e tha e para që Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë në një lidhje dashurie. Por tani bukuroshja seksi duket se po merr shpesh rrugën drejt Turqisë, aty ku Endri jeton për shkak të punës si futbollist.

Në një prej shkrepjeve të fundit, mbishkrimet turke e kanë “tradhtuar” Megi Pojanin duke na treguar se ajo është pranë të dashurit të saj.

79A5ACAD C895 43A9 9FB9 6D8AD3E07578

Burime të Prive.al bëjnë të ditur se bëhet fjalë saktësisht për bllokun e ndërtesave në  Turqi ku jeton futbollisti.

Ndërkaq, as njëri e as tjetri,  nuk kanë pranuar që të prononcohen për lidhjen e tyre publikisht, por as nuk e kanë fshehur dashurinë e tyre.

Të ngjashme