Kryefjala Logo

Lexoni kujtimin e shkruar ne mur qe babai Beatrix dhe Alban Ramosaj la para vdekjes!

3 vite më parë

Kengetarja Beatrix Ramosaj shpeshhere ka treguar mungesen qe ka per babain e saj qe eshte ndare nga jeta.

Diten e sotme ajo ka ndare nje kujtim qe ka lene ai teksa ndertonte shtepine e tyre ne Llapashtice. Ai ka shkruar disa dedikime te cilat do ti lexonin kur te plakeshin, por s’munden te plaken bashke.

Keshtu qe kur kthehet ne shtepine e vjeter Beatrixi gjen gjithmone gjurmet e kujtimeve qe ka lene i ati!

533634DB 1563 432D 9793 DA573DF6829B E4C4FBE4 5275 4112 A300 34DBBA8A7453

Të ngjashme