Lewis, Lewis po Shakira u kap mat me reperin e njohur!

2 muaj më parë

Shakira dhe Drake kanë ndezur thashethemet për një romancë dashurie mes ryre, pasi u larguan në mënyrë të fshehtë nga një festë në West Hollywood.

Një dëshmitar zbuloi se ylli 46-vjeçar dhe reperi kanadez, 36 vjeç, u panë të dy duke u larguar në orën 3:25 të mëngjesit.

Dalja e tyre së bashku vjen vetëm disa ditë pasi një burim zbuloi se ajo dhe piloti britanik i Formula 1, Lewis Hamilton, janë ‘më shumë se miq’ pas një udhëtimi ‘të fshehtë’ në Ibiza.

Të ngjashme