Kryefjala Logo

“Lejen e mora dhe mëkatin e bëra”Mikela pranon se fle me Erionin dhe një të tretë në krevat!

25 Mars, 2022 | 10:15 am

Deklarata e fundit e Mikelës në “Për’puthen” solli shumë të qeshura në studio.

“Flemë të tre bashkë” u shpreh Mikela që fliste për Erionin dhe qenin të cilët nuk i ndante dot nga vetja.

Pas kësaj fjalie,Bora Zemani kërkoi më shumë detaje por ishte mungesa e Erionit në studio ajo që frenoi Mikelën për të mos treguar më shumë.

“E pëlqej dhe kam ndjesi të forta,e dua në krahun tim” tha Mikela dhe besojmë se tani flet për Erionin jo për qenin.

Dhe pas debateve të shumta të patura me opinionistin Konomi,ajo ju drejtua duke i thënë “Lejen e mora dhe mëkatin e bëra”

Brohoritje dhe shumë të qeshura në studio nga konkurrentet,Borës dhe vetë Arianit pas kësaj deklarate të thënë kaq troç!

Të ngjashme