Lei Kraja zbulon dhuraten me te shtrenjte qe ka marre nga partneri

6 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar moderatorja Lei Kraja. Ajo ka biseduar me moderatoret për dokumentarin e “I am Georgina” si dhe për një temë që prek rëndom njerëzit sot “Të rrish nën hijen e një burri me para”.

Pas diskutimeve, Lei është ngacmuar për dhuratën më të shtrenjtë që ka marrë nga partneri. Ajo është shprehur se është një pemë e mbjellë në Tiranë e quajtur “Lule mos më prek”, duke nënkuptuar se përveç partnerit të saj ajo është e paprekshme. Në anën tjetër Armina ka treguar se ka marrë dhuratë diamant nga partneri e nga shoqet gjë që ka shkaktuar batuta mes vajzave.

Lei më pas e ka mbyllur duke I thënë se partneri I saj ende nuk I kishte bërë dhuratë një diamant. Epo mesa duket ka ardhur momenti.

Për më tepër ndiqni videon mëposhtë:

Të ngjashme