Lei Kraja gjen sozinë dhe s’do ta besoni se ku…

1 javë më parë

Moderatorja e njohure sportit, Lei Kraja ka gjetur sozinë e saj. Ajo ka postuar një foto të modeles egjiptiane Rola Ghorab që duket sikur është motra binjake e Leit tonë simpatike.

Lei është më e famshme në Instagram pasi numëron mbi 200 mijë ndjekës, ndërkohë që Rola ka mbi 20 mijë të tillë. Por edhe ajo është imazh i disa brandeve kozmetikë dhe jeton në New York, aty ku ka jetuar moderatorja simpatike shqiptare.

“Kam marrë mbi 100 mesazhe që ngjasoj me këtë vajzën, po e marr si kompliment”, shkruan Lei në këtë foto që ka postuar në Instagram.

A ju duken dhe juve si binjake se neve na duken si dy pika uji?!

Të ngjashme