Kryefjala Logo

Lei Kraja flet hapur: Më janë mbyllur shumë dyer televizionesh!

2 muaj më parë

Pasditen e djeshme në “Një Gotë Rose”, ka qenë e ftuar Lei Kraja, e cila në një bisedë të ngrohtë me Rozana Radin, zbuloi detaje nga jeta e saj personale dhe karriera.

Si rrallë herë Lei ka folur edhe për zhgënjimin që ka përjetuar në televizon.

“Intrigat në ekran”. Kështu, moderatorja zbuloi se vitin e shkuar e kishte gjetur veten jashtë planeve të çdo media-je, ndërsa edhe i janë mbyllur shumë dyer, pikërisht për shkak të kêtyre intrigave.

Të ngjashme