Kryefjala Logo

Ledri&Sara kapen “mat” në Prishtinë, Dafina & Kreshniku në Tiranë…

3 Nëntor, 2023 | 10:26 am

Momentalisht ata janë dy nga çiftet më të komentuara.Mjaftoi që të mos shfaqeshin në evente publike së bashku për t’u aluduar rreth ndarjes së mundshme mes Sarës dhe Ledrit, ndërsa e kundërta ndodh me Dafinën e cila po shijon pa masë romancën e re të dashurisë me Kreshnikun.

Mbrëmjen e kaluar Ledri dhe Sara janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit duke shëtitur rrugëve të Prishtinës. Interesi i publikut është aq i madh sa nuk kanë munguar as fotot pa dijeninë e tyre.

Ndërsa Dafina ka postuar një foto nga rrugët e Tiranës, duke shëtitur lirisht me partnerin e saj.

IMG 8785

IMG 8786

Të ngjashme