Kryefjala Logo

Ledri zbulon personin e rëndësishëm që i mungoi në natën e Vitit të Ri

1 Janar, 2024 | 5:26 pm

Ledri dhe Sara kanë qenë çifti më i përfolur i 2023 për shkak të marrëdhënies së tyre e ndarjes të përfolur.

Ledri Vula natën e Vitit të Ri e ka kaluar në koncert në Vlorë, ku duke qenë larg familjes së tij.

Ai ka publikuar një foto të Poem duke treguar se në këtë natë të veçantë i mungon vogëslushja e tij. Ndonse në anën tjetër Sara ka publikuar foto me Poem duke treguar se kanë festuar të dyja.

430EF57E 871C 4CB8 B173 1A6485DC698D

78A5DCC9 3AA8 4EC5 84A7 01C2E37526DE

Të ngjashme