Kryefjala Logo

Ledri Vula: “Yll Limani njeriu i hiteve”

12 Prill, 2022 | 3:41 pm

Nuk ka kënaqësi më të madhe për një artist, kur përveç publikut merr lëvdata dhe vlerësime nga kolegët. Reperi Ledri Vula duket qartazi që vlerëson pafund punën dhe artin e kantuatorit, Yll Limani.

Në një story të publikuar në Instagram, Ledri e cilëson Yllin si njeriun e hiteve, njeriun që merr 1 milion klikime për 24 orë dhe Ylli nuk mund të jetë më i lumtur se kaq.

Dy ditë më parë Ylli ka publikuar këngën e tij të re, “-9” që si gjithnjë ka rrëmbyer vëmendjen e publikut dhe fansave të tij. Kënga ka aktualisht mbi 1 milion e 600 mijë klikime në YouTube.

Ndërsa sa i përket bashkëpunimeve me artistë të tjerë Ylli ka realizuar projekte me Elvana Gjatën, Dafina Zeqirin, Tunën, 2Po2, etj. Tani mezi po presim edhe një duet mes tij dhe Ledrit…

Të ngjashme