Kryefjala Logo

Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje dhe ne s’dinim gjë…

1 vit më parë

Keni dëgjuar besoj për sëmundjen vitiligo.Vitiligo është një shqetësim i pigmentimit i shkaktuar nga shkatërrimi i melanociteve (qelizat që prodhojnë pigmentin) e lëkurës. Nga kjo sëmundje vuajnë shumë nga VIP-at e famshëm në botë.
D6A5DE22 3EEA 433C 8A80 1A01C5D05D06
Ndër ta është edhe reperi shqiptar. Këtë fakt e mësuan dje në një intervistë që ka dhënë për “Pushime on Top” ku ja shohim këtë problem tek duart e tij.

B9D22637 B885 4D8D 864D 4BE267BE6FBB 5E48A0F2 31DE 481A 8DA9 53744D58F21B

Ndërkohë tek Klipi “Gelato” ky problem i Ledrit nuk vihet re, sepse mesa duket reperi arrin ta shohë me detaje në montazh.

9CA4C391 C4F8 440C AC2D CA4E54B59F17

 

Të ngjashme