Ledri Vula ne BB VIP 2? Flet Sara Hoxha!

10 muaj më parë

Sara Hoxha ka qene e ftuar ne festen e Top Channel, ku nuk i ka shpetuar nje interviste nga Ftese ne 5.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, i është përgjigjur disa pyetjes rreth pjesëmarrjes së Ledrit në “Big Brother VIP 2”. E pyetur nëse do ta lejonte këngëtarin e njohur që të merrte pjesë në “Big Brother VIP”, duke qeshur ajo tha: Nuk jam shumë e sigurt.

“Nuk e besoj se kemi gocën dhe duhet të kujdesemi të dy. Deri vitin tjetër, goca do flasë dhe duhet ta pyes gocën. Mua nuk më pyet njeri”, tha Hoxha.

Të ngjashme