Ledri surprizon miqte e tij ne Big Brother VIP

7 muaj më parë

Mbremjen e sotme Ledri dhe Ylli Limani kane qene ne spektaklin e BB VIP, madje Ledri ka shkuar ne shtepi ku ka surprizuar dy prej miqve te tij Dagz dhe Pm.

Ata jane perqafuar dhe madje djemte kane kerkuar qe ta futin Ledrin brenda shtepise. Me pas ai ka takuar te gjithe banoret e tjere dhe i ka dhuruar xhaketen e tij Monikes.

Pm dhe Dagz kane treguar se ata kane nje marredhenie shume te ngushte me njeri tjetrin madje jane edhe bashkepunetore ne biznes.

Të ngjashme