Kryefjala Logo

Ledri nuk qenka djalë i vetëm, ju prezantojmë binjakun e tij!

13 Shtator, 2022 | 12:25 pm

Ledri Vula një reper i njohur dhe i veçanti i familjes së tij, por prisni pak do mendonit ndonjëherë se do të kishte një sozi?

As ne, por ja që e paska binjakun e tij, dhe ai ndodhet fare prane, fiks sa kaloj detin. Ai është bloger italian që jeton në Sicili.

Nëse shihni fotot e tyre janë identike, por gjykojini vet!

051C6F63 8CE1 43C3 B458 77A9D1CBC227

Të ngjashme