Kryefjala Logo

Ledri mungoi në eventin e Sarës në Prishtinë. Çifti në krizë?!

19 Tetor, 2023 | 8:57 am

Premiera e filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’ këtë mbrëmje u zhvendos në Prishtinë, ku kasti i aktorëve protagonistë, Olta, Luiz, Sara e shumë të tjerë kaluan në tapetin e kuq e madje gjetën kohën të përshëndeteshin me fansat që kishin rrethuar qendrën e Prishtinës.

Sara Hoxha u shfaq e veshur me një fustan të kuq me shkëlqim dhe dukej mahnitëse. Ajo që u vu re, ishte fakti se askush nuk e shoqëroi atë në premierën e filmit “ Në kuadër të dashurisë”…

Mungesa e reperit s’kishte si të mos vihej re, pasi së fundmi po përflitet se dyshja po kalojnë një krizë në çift. Ose ndoshta këtë fakt po e shfrytëzojnë për marketing.

Të ngjashme