Ledri dhe Sara ndajnë datën e martesës?!

2 javë më parë

Një nga lajmet më të komentuara të javës ishte ai i dasmës së Sarës dhe Ledrit. Gjithçka nisi nga një foto e Sarës në atelienë e stilistes Drenusha Xharra, ku blogerja u shfaq me një fustan të shkurtër të bardhë. Por sipas rubrikës ‘E vërtetë, e pavërtetë’ në Prive ky lajm është i pavërtetë. Çifti nuk ka ndarë ende një datë dasme, të paktën jo për këtë vit. Ndoshta vitin tjetër mund ta bëjnë një festë për miqtë dhe familjarët e tyre.

 

Të ngjashme