Kryefjala Logo

Ledion Liço zgjedh këto fjalë të ëmbla për ti uruar ditëlindjen Sara Hoxhës

18 Janar, 2024 | 2:51 pm

Ditën e sotme Sara Hoxha feston ditëlindjen, ndonse mbrëmjen e djeshme kanë organizuar një festë private, Ledioni sot ka zgjedhur ti bëjë urimin publik.

Ledion Liço ka publikuar disa foto nga festa dhe përbri shkruan; “Nuk ke patur ndonjehere kaq qirini per te fikur, por gjithashtu nuk ke pasur ndonjehere kaq shumë arsye per te festuar. Gezimin qe ke ne sy kete ditelindje uroj ta kesh gjithmone. Nuk po zgjatem mos me u sheqeros! Të dua”

Një urim me fjalë zemre që padiskutim çdo vajzë do dëshironte ta dëgjonte nga partneri i saj.

 

67A93FA0 3594 4B22 8266 C262A6B9F39B

Të ngjashme