Ledion Liço cope Arbana Osmanit : I yti ta fut. Video qe do ju rikujtoje gjithçka

2 vite më parë

Rikujtojme para disa vitesh Arbana Osmani ka realizuar ne Top Channel, emisionin “Nje mije e nje pse”. Nje emision dedikuar femijeve te cilet i drejtonin pyetje personazheve te njohur.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje video teksa Ledion Liço ka qene i ftuar dhe teksa perpiqej te tregonte dicka Arbana i thote:

“Kemi qene shoke”- ne menyre qe ai mos i zbuloje sekretet.

”I yti ta fut sot”- ka thene Ledioni duke shkaktuar mjaft te qeshura.

Ledioni dhe Arbana prej vitesh jane miq shume te mire dhe kjo video na ka rikthyer vite pas.

Të ngjashme