Kryefjala Logo

Ledina Çelo do t’ju mësojë si të kërceni

9 Prill, 2022 | 11:01 am

Ledina Çelo është një nga artistet më të njohura dhe tepër sensuale. Këngëtarja e hitit San Valentino duket se ka bërë një pakt të përjetshëm me rininë, sepse gjithnjë duket në superformë në fotot që publikon në rrjetet sociale.

Por për të gjithë ata që ju ka munguar muzika e saj kemi lajme të shkëlqyera, pasi këngëtarja ka gati këngën e saj të re.

Ajo titullohet “Bailare” dhe do të publikohet në 11 prill në YouTube. Nga titulli besojmë se do të jetë një këngë ritmike, ku ndoshta Ledinën do ta shohim edhe si balerinë.

79213B9E BAAC 4A95 8BE6 165D702A43B6

Ledi ne mezi po të presim!

Të ngjashme