Lediana u kthen kurrizin! Ja si qendron e verteta e puthjes se Mevlanit dhe Antoneles ne Perputhen

2 vite më parë

Diten e diele ne Perputhen Prime, Mevlani i beri nje surprize Ledianes ku i kendoi ne skene kengen qe ka bere per te.

Me pas mori dy buqeta me lule per t’ja dhuruar nje Ledianes dhe tjetren Antoneles. Kjo e fundit u shpreh e indinjuar dhe nuk pranoi te merrte lulet. Por u perfol se Antonela dhe Mevlani kane dhuruar puthje ne fund te programit.

Antonela eshte shprehur se refuzoi lulet se nuk i duket e duhur qe tu behet dy vajzave njekohesisht por e ka puthur Mevlanin se ashtu e ndjeu.

”Nese buqeta ishte thjeshte per mua do e pranoja per dy persona jo, por e putha ishte instikt. E putha se me pelqen Mevlani per te konfirmuar kete e bera”-tha Antonela.

“Keto jane ato gjerat qe te vene ne dyshime se nuk e di i bejne per ndjenje apo per te bere xheloze per njera tjetren. Puthja me shijoi se nuk me puthi te koka te buza me puthi. Mu duk si enderr!”- ka thene Mevlani.

Sot pas takimit te Mevlanit me Ledianen eshte diskutuar edhe kjo pjese pavaresisht se nuk eshte i xhiruar ky moment.

Me pas ai pati nje debat me Ledianen te ciles i tha me puth dhe ti e ta shijoj. Gje qe acaroi Ledianen e cila i tha shikoje ne enderr kete. Pas kesaj Mevlani ftoi ne kercim Antonelen dhe Lediana i ktheu kurrizin duke mos dashur ta shohe.


Rikujtojme se Mevlani ka shprehur pelqim per te dyja vajzat dhe shpeshhere eshte bere shkaktari i debateve mes atyre te dyjave, por ende eshte i pavendosur se ke pelqen me teper.

Të ngjashme