Lediana hedh kunja per Mevlanin: Disa njerez meritojne asgje!

2 vite më parë

Diten e djeshme ne Perputhen eshte transmetuar takimi i Ledianes me Mevlanin ku cdo gje duke se shkoi per mrekulli derisa vemendjen e mori Antonela.

U diskutua ceshtja e puthjes se Antoneles per Mevlanin ne Perputhen Prime dhe me pas ata kane kercyer se bashku.

Ajo c’ka na terhoqi vemendjen me pas kane qene dy postime te Ledianes ne Instagram. Ajo ka postuar video e foto nga palestra ku perbri shkruan:

”Mbaj distancen, disa njerez meritojne asgje dhe ti nuk je “asgje”. Cdo gje ndodh per nje arsye”.

E pra mesa duket Ledianes i ka djegur shume kercimi dhe puthja e Antoneles por dhe dyshimi nga konkurrentet e tjere qe Lediana po luan.

Të ngjashme