Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Lediana largohet nga emisioni, Mevlani e ndjek pas dhe harron Antonelen

Diten e sotme ishte takimi i Antoneles dhe Mevlanit ku nuk kane munguar as buqetat me lule ne takim e ne studio.

Mevlani i ka bere dhe nje dedikim romantik ku shprehej se nese do perfundonin bashke cdo dite te jetes se saj do merrte lule.

Por ky gjest duket se nuk i ka pelqyer aspak Ledianes e cila ka kerkuar leje per tu larguar pasi nuk mund ta shihte takimin e tyre.

Mevlani e ka ndjekur pas duke e pyetur per cfare eshte merzitur por e perlotur Lediana thjesht i ka kerkuar ti hape rrugen.

 

Latest Posts

Don't Miss