Kryefjala Logo

Larg nga njëri tjetri, Andi bën dedikimin prekës për Gresën

20 Prill, 2023 | 8:45 pm

Gresa dhe Andi nisën romancën e tyre në BB VIP Kosova, dhe që nga dalja çifti kanë jetuar çdo moment së bashku ndërsa ditën e djeshme janë ndarë për herë të parë, pasi Gresa u largua nga Kosova.

Ajo ka ikur në Itali ku do të angazhohet me punën e saj si modele.

Ikja e Gresës e ka mërzitur Andin, i cili e ka shfaqur hapur pikëllimin e tij. Ai ka publikuar në Instastory një video duke u kthyer nga aeroporti ku duket moti i zymtë.

“Edhe moti është i trishtuar gjithashtu”, ka shkruar Andi krahas videos duke emocionuar ndjekësit dhe publikun e tyre të shumtë.

0C11C89C F213 486A 9614 F3E1C84C01FE

Të ngjashme