Kryefjala Logo

Kylie Jenner e bëri virale këtë veshje ama këngëtarja shqiptare e veshi e para

1 vit më parë

Një nga veshjet e koleksionit të ri të Marc Jacobs është reklamuar së fundmi nga e vogla e familjes Kardashian dhe pikërisht nga Kylie Jenner. Bëhet fjalë për këtë fund të bardhë, xhaketë të oversize shoqëruar me reçipeta me temina si dhe këpucë platformë të larta.

Kylie u shfaq me këtë veshje në numrin e fundit të CR Fashion Book, por kujt ja kemi parë më përpara këtë veshje?!

2F5D0CC5 88B0 49AD 9006 3B4A28A0FD3B

E200003E 9CD9 41E8 8693 12BE41C8E405

Duas Lipës! Ajo e zgjodhi këtët look në ditëlindjen e saj të 27-të, për festën që i kishin organizuar miqtë, e saj të ngushtë.Kështu që Kylie je pak vonë me trendet!!!

Të ngjashme