Kryefjala Logo

Ky personazh i njohur mori mbiemrin e gruas

2 vite më parë

Djali i madh i familjes Beckham, Brooklyn i dha fund beqarisë. 23 vjeçari u martua të shtunën me Nicola Peltz, në vilën e vjehrrit të tij miliarder në Florida dhe dasma e tyre kushtoi rreth 3 milion euro.

Ka qenë chef-i i kuzhinës, Brooklyn Beckham ai që postuar disa fotografi në rrjetet sociale (ekskluziviteti i Vogue) duke na treguar se ai tashmë do të mbajë jo vetëm mbiemrin e tij por edhe atë të gruas.

”Zoti dhe zonja Peltz Beckham”, shkruan Brooklyn në këtë foto në profilin e tij me afro 14 milion ndjekës në Instagram.

A781D402 E195 496F AB5C 29F225D5CA04

Për kostumin e dhëndrit u kujdes Dior ndërsa për fustanin e nuses Valentino, duke mos ja lenë në dorë veshjen vjehrrës se saj, Victoria Beckham. Modeli i saj i flokëve është inspiruar nga ai Claudia Shciffer në vitet ‘90, ndërsa grimin e saj e realizoi një prej make-up artistëve të Channel.

188624C5 C8C5 432A 8490 6A5951818F45

8F7730B4 130E 400C 966B D5BA258E7B8E

Shoqëruesit e dhëndrit ishin dy vëllezërit e tij, Romeo dhe Cruz ndërsa fjalimin hapës të dasmës e mbajti babai i tij, David Beckham. Burime për “The Sun” kanë bërë me dije se ish- futbollisti i njohur është prekur gjatë këtij fjalimi por i ka uruar mirëseardhjen në familje nuses së tij.

DC170172 B024 4CE8 861C 95C713CE2CBF DC794CC8 373D 473C A2F7 4CB9B180E43B

Të ngjashme