Kryefjala Logo

Ky look i Arbana Osmanit na kujtoi pak Luana Vjollcën!

9 muaj më parë

Në primen e pak ditëve më parë Arbana Osmani kishte vendosur të eksperimentonte pak me pamjen e saj, duke zgjatur flokët dhe të bëra gërshet.

Një look që vërtetë i shkonte shumë, ama në një moment na kujtoj Luana Vjollcën. Të njëjtin model flokësh Luana e ka patur në episodin final të Shiko Kush Luan rreth 2 vite më parë.

Ndoshta kjo edhe për faktin që sot për Arbanën kujdeset grimieri Arbër Bytyqi që dikur ka qenë edhe grimieri i Luana Vjollcës.

Por gjithësesi të dyja vajzave u shkon shumë ky look!

CBB17E7B 8613 4537 BCB2 23113284C254

F70AEF37 B62D 4E19 A089 F2A2CFC67A6C

Të ngjashme