Kryefjala Logo

Ky është rasti tipik kur familja bën fuqinë!

20 Dhjetor, 2022 | 9:46 am

Familja është sistemi më i madh suportues i të gjithëve. Jo më kot këtë vit na bëri përshtypje pjesëmarrja e këngëtares, Albina Kelmendi në festival së bashku me të gjithë familjen e saj në skenën e festivalit të Rtsh. Nga 13-të këngët Albina duket se pati performancën më interesante, potente dhe më të duartrokitur nga publiku. (Pasi ishte e vetmja këngëtare që u kthye disa herë në skenë).

Madje edhe pak ditë më parë në një intervistë për mediat në Kosovë këngëtarja e njohur e muzikës “live” tha se nuk shihte asnjë këngëtare konkurrente sepse në krah të familjes së saj ndihej tejet e mbrojtur dhe e sigurt. Gjë të cilën e reflektoi edhe mbrëmë në skenën e festivalit.

Po ti hedhësh një sy këngës edhe në YouTube “Duje” është një nga këngët më të klikuara duke lenë pas këngëtarë si Fifi, Rovena Dilo, Kastro Zizo, etj.

Të ngjashme