Ky është personazhi publik që pëlqen Kiara, por mos ja thoni Luizit

7 muaj më parë

Dita e djeshme i takonte vajzave ndaj dhe shtëpinë  “Big Brother Vip Albania” vajzat u mblodhën në për t’iu përgjigjur pyetjeve të bëra nga produksioni.

Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim. Ishte Kiara ajo që u përgjigj e para, duke thënë mes të qeshurash emrin e Luizit. Pak caste më pas, ajo tha:

“Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit.”Gjithashtu ajo përmendi edhe emrin e Lorik Canës si një tjetër personazh shumë simpatik.

Të ngjashme