Kryefjala Logo

Ky është Big Brother me largimet më të mëdha në histori… Një tjetër banore vendos të largohet?!

11 Mars, 2023 | 10:51 am

Po përflitet në media se banorja më e re e Big Brother Vip Albania, Antoneta Koçi, ka bërë gati valixhen për tu larguar nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri.

Debatet që ka pasur këto kohë me Luizin dhe Maestron e kanë çuar Antonetën të marrë vendimin për tu larguar.

Raportohet se ajo ka bërë valixhen gati për tu larguar. Pritet njoftimi zyrtar nga Vëllai i Madh për largimin e Antonetës nga shtëpia. Kujtojmë se nga gara janë tërhequr shumë banorë si Zhaklinë Gjolla, Bledi Mane, Valbona Mema, Tan Ibrahimi si dhe janë përjashtuar tre banore Kejvina Kthjella, Ermonela Lekbello dhe aktorja, Eva Alikaj.

6B153CE8 9CA9 4ABC 95FB FBF9E0AD0140

Të ngjashme