Kryefjala Logo

Ky detaj tregon akoma edhe më shumë për ndarjen e Eglit dhe Olsit…

6 Prill, 2023 | 9:18 am

Është përfolur këto ditë në media se Osli Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Edhe pse e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale çifti prej kohësh nuk janë parë më nëpër ambiente bashkë, por në të njëjtën kohë nuk kanë postuar më “Story” apo foto së bashku.

Nga ana tjetër ky veprim i fundit i Eglit, që ka të bëj me fshirjen e fotove të saj me Olsin tregon më shumë rreth problemeve që ata të dy mund të kenë.

Ndërsa në profilin e Olsit vazhdojmë të gjejmë ende foto të të dyve, por ndoshta edhe për faktin që aktori ka shumë të tilla dhe nuk i është dashur të futet në profil e të fshi fotot me Eglin.

E3490E79 CD6B 4298 A5F7 CD9F39C010D8 378E55F3 7690 4F0F A9AD 4E78AB53A4E3

 

Të ngjashme