Kutia e Pandores ne BB VIP, ja cfare ndodhi!

7 muaj më parë

Eshte folur gjithe diten per Kutine e Pandores ne BB VIP. Arbana ka lajmeruar se kutia e Pandores eshte per Meridianin dhe ai do te vendos nese ai do te denoje banoret per te marre surprizen apo jo.

Meridiani ka shprehur dashamirsine per skudren e Vllaznise. Meridiani u vendos para nje sfide te veshtire: mes te zgjedhurit te takoje lojtaret e vllaznise dhe te coj ne nominim gjithe banoret pervec vetes dhe te preferuarit, apo do te mbroje banoret duke mos realizuar surprizen e tij.

Ai ka zgjedhur ta hape kutine e Pandores ku ka lexuar te miren fillimisht dhe me pas te keqen. Teksa Arbana i ka thene qe po con ne nominim te gjithe shtepine ai ka thene:

”Ti mendon se me duan mua aty brenda”, duke shkaktuar te qeshura.

Të ngjashme