Kryefjala Logo

Kutia e Pandorës, Luizi nxjerr në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon

9 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme. Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

Luizi dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon.

Luizi u surprizua nga dy shokët e tij të ngushtë, Mario dhe Joni. Edhe Kiara u prezantua me shokët e Luizit.

Të ngjashme