Monday, December 6, 2021

Latest Posts

Kush u maskua si Adelina Ismajli per Halloween?

Adelina Ismajli do te jete gjithmone “Sajzeza” ne cdo vend ku flitet shqip.Nje kenge hit qe i reziston kohes dhe brezave e kenduar nga “Elita 5” dhe Adelina Ismajli qe duhet thene..thyu cdo tabu ne ato vite per ekstravagancen dhe frymen e re qe solli tek vajzat e reja.

Kjo ka inspiruar mesa duket edhe Megi Pojanin qe per Halloween ka vendosur te risjelle pikerisht ate version te paharrueshem nga Adelina.

Cfare note do t’i vinit?

Latest Posts

Don't Miss