Kush u la i pari, Triksa apo Donaldi? Antigona Ramosaj i ve vulen kesaj pyetje!

3 muaj më parë

Dita e sotme ka pasur kryefjale, ndarjen e Beatrix nga Donaldi. Fillimisht ata nuk u takuan tek festa e TCH me pas Trixa e hoqi nga Instagrami.

Por pyetjes se njerezve se kush la, ke i eshte pergjigjur Antigona. Ne inboxin e Kryefjala.com ka ardhur nje bisede e nje fansi me Antigonen, ku ai e pyet se kush e mbylli kete marredhenie.

”E la kjo Donaldin”- eshte pergjigjur shkurt dhe qarte Antigona.

Të ngjashme