Kush tha që ngjyrën e Barbie-t e veshin vetëm vajzat. Ja dhe djemtë tanë të showbizit

2 muaj më parë

Ngjyra “pink” njihet si ngjyra që karakterizon vajzat dhe gratë. Nisur edhe nga fakti që së fundmi po shfaqet në kinema një nga filmat më të përfolur të momentit “Barbie”. Por kjo ngjyrë kohët e fundit duket se se është e preferuara edhe djemëve të showbizit shqiptarë. Kostume, pantallona apo edhe të tjera detaje rozë shohim në veshjet e tyre dhe për hir të së vërtetës duken shumë “cool”. Ja disa prej tyre që nuk e kanë problem të eksperimentojnë me look-un e tyre.

IMG 4729 IMG 4728 IMG 4727 IMG 4726 IMG 4725 IMG 4724 IMG 4723

Të ngjashme