Kryefjala Logo

Kush surprizoi kë?! Elvana fansen apo fansja Elvanën?!

20 Korrik, 2022 | 6:35 pm

Një vajzë në TikTok ka shpërndarë një video ku protagoniste është këngëtarja e njohur, Elvana Gjata. Vajza ka qenë duke udhëtuar me makinë në orët e vona dhe  po dëgjonte me volum të lartë këngën “Loti” të Elvana Gjatës, gjejeni kush i përshëndeti nga makina ngjitur? Vetë Elvana!

282FF804 5426 4F41 9AE0 F6D3A4987F74

Këngëtarja e ka përshëndetur dhe ka kënduar nga makina këngën bashkë me vajzën. Videon e ka bërë publike edhe vetë këngëtarja e hitit “Loti” që duket se e ka shijuar shumë këtë moment.

Të ngjashme