Kryefjala Logo

Kush shkëlqeu nga të gjithë pjesëmarrësit ne dasmën e Arminës dhe Shkëlzeni

26 Shtator, 2022 | 3:47 pm

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur dasma e Armina Mevlanit e Shkëlzen Berishës, ku mes shumë të ftuarish kanë qenë edhe personazhet VIP. Ndonse sigurisht që veshja e të ftuarve ka qenë diçka që ka rënë në sy.

Ajo që tërhiqte vëmendjen ishte fakti se shumica prej tyre kanë qenë të sigurt duke zgjedhur ngjyrën e zezë. Fustanet e Amarda Toskës, Dalina Buzit, Olta Gixharit, Erla Mëhillit dhe jo vetëm kanë qenë ato ndër më të guximshmet.

Gjithësesi fotot kanë qenë të pakta ndonse personazhet janë treguar tejet të rezervuar.

0D5D2AB4 18B2 45AF A651 44D59403D85C

1E154E3B B5F5 4B76 8460 16F4E2EB6B1B

12FCC5F0 A57C 4D2E AB75 38BBE9017402

FD952163 C0A1 4FCA B202 C93B249E4054

F3C15A22 98D6 42CC 835B F348CC32B4B0

65F29626 6922 4CDC 9696 467BA85AD1EF

495CE538 DFF3 48AE 8576 79682A34F219

Të ngjashme