Kryefjala Logo

Kush shkëlqeu dhe kush u vrenjt në eventin e dyqanit të Marina Vjollcës

29 Maj, 2022 | 3:09 pm

Pak ditë më parë Marina Vjollca organizoi një event për dyqanin e saj për të prezantuar koleksionin e ri. Prezent ishin disa nga figurat më të njohura në showbizz dhe jo vetëm.

Sigurisht në evente mode të gjithë përpiqen të duken perfekt por ka nga ata që qëllojnë ka dhe nga ata që përpiqen e s’ndritin asgjë. Zakonisht si rasti dytë ka më shumë. Një event para dyqanit, ama nuk munguan fustanet e ballove e xixat.

Më poshtë le të bëjmë një koment të veshjeve të vajzave, të para nga këndvështrimi ynë:

– E zeza të nderon gjithmonë!

52E343CA 7344 46EF BC4F 60520B1C2BA1

BEA1BA31 EEDC 4FA3 9009 CE9357227CC0

93A4F9B3 5209 4BB0 B7F3 C7F4BA1F5F27

169EE5C2 510F 44B5 9E2D ED9A75536E6B

-Amarda Toska, e thjeshtë dhe plot finesë.

5CED7390 2CE3 4BD7 93BF 59DF6D71BE16

-Luana Vjollca, bukur, por ato këpucët mund edhe ti kishe ndërruar me një palë stiletto.

DDE83E25 228A 4014 A2E0 C6287E14AA1E

-Drilona Boci, ngjyra, ngjyra pak pa lidhje, vërtetë jemi në pranverë ama jo çdo ngjyrë përdoret rrëmujshëm.

BEDC2400 B7BE 4CBB 83FB B4C9139FEDB8

-Beniada, bukur pastër!

1C8BD85A DDF4 424E B884 57B37B6E9B9C

-Jonida Maliqi trend si gjithmonë!
C8862C85 EABD 4AB6 B7DD B9615FB488CC

-Viola Spiro, si karamele e ëmbël e kombinuar mirë.

AC05741C FF8A 47F6 BEB5 E3F05C9650FF

-Rovena Dilo, veshje serioze, çanta e tepërt (na solli ndërmend faturinot e autobusit)

9DE407E8 7326 42F6 AEB9 BBB31992FF71

-Orinda Huta, nga plazhi direkte në event

F6CFC287 A5A5 4D1C 9D73 C420F01CE1BF

Irma Libohova dhe Era Rusi na kujtuan hallat që vijnë nga Italia dhe kanë blerë veshje vetëm për në Shqipëri.

56A472B0 AEEB 423F A7D1 4E33A8743C51

937A1A6F 1FE2 4613 A194 9E249B57F3AC

Kiara Tito: e tepruar, fiks si “vjehrra na la, po unë do shkoj në event!)

5A85C837 01B8 4E76 B3AE 9CD04558AE28

Monika Lubonja fiks si Xixëllonja që këndonte Gili dikur.

40029F98 8E66 4907 BD2D 1F654561D2AD

Manjola Nallbani fustan i lezetshëm, por kombinim i gabuar me këpucët!

A2A2E72A DB02 4167 AD25 18DC3ED88030

Pra kush shkëlqeu e kush u vrenjt duhet ta kuptoni. P.s Asgjë personale, nuk jam ekspert mode ama dhash mendimin tim. Ashtu e ndjeva, ashtu e bëra!

Të ngjashme