Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Kush kopjoi, ke? Ronela Hajati dhe Loredana bejne xing me veshjen!

Tashme nuk eshte hera e pare qe vajzat e showbizit vishen me te njejtat veshje. Kjo ndodh prej bashkepunimit me te njejtat dyqane veshjesh ose edhe prej rastesise.

Pak dite me pare Loredana ka publikuar foto ne Instagram me nje body plot shkelqim. Te njejten ja kemi pare edhe Ronela Hajatit diten e djeshme ne ditelindjen e mikut te saj.

Ndonse Ronela nuk ka publikuar nje foto vec videove nga festa,duket qarte qe eshte e njejta veshje. Gjithesesi Loredana e veshi e para!

Latest Posts

Don't Miss