Kush je ti dhe cfare i ke bere Ledianes?

2 vite më parë

Lediana e Perputhen ka qene nje nder vajzat qe ka trazuar me se shumti ujrat ne Perputhen. Fillimisht pelqimi ndaj Mevlanit beri te flitej per te, me pas historia e te dashurit ne burg dhe tani ndarja nga Mevlani.

Vec ketyre Lediana shpeshhere eshte shigjetuar edhe per operacionet plastike, por nuk e ka vrare mendjen c’thuhej dhe bente cfare i donte qejfi. E deri me tani mire e kishte bere, por fotoja e fundit qe ka postuar ne Instagram na hutoi. Lediana thjesht nuk njihet. Eshte faji i operacioneve apo i photoshopit kjo nuk shpjegohet por natyrshem lind pyetja: kush je ti dhe cfare  i ke bere Ledianes?
Lediana kthehu sic ishe!

Të ngjashme