Kryefjala Logo

“Kush eshte shqiptari seksi ne Spanje me gjysme milion ndjekes ne Instagram?”

3 vite më parë

Sigurisht qe sapo pate foton e hapet direkt kete lajm.
E3231EF1 AF23 47F7 86AA DBDE1D275BDC
79292AE4 B105 4708 AC1C 7DF4D7215045
Ja pra ku ju prezantojme me Bruno Baba. Ai eshte shqiptari 26 vjecar qe po ben namin ne Spanje dhe Ameriken Latine. Bruno eshte teje i fokusuar pas palestres dhe numeron nje ndjekesish te madh ne Tik Tok 100.000 e ne Instagram gati gjysme milioni.

Bruno flet vetem spanjisht dhe anglisht ne videot e tij por sic duket nga mbiemri dhe nga informacionet tona eshte shqiptar.

Le te behemi 1 milion vajza pra ta sjellim Brunon prane nesh!

Të ngjashme