Kryefjala Logo

Kush është “Njeriu i jetës” i Luana Vjollcës?

14 Qershor, 2022 | 5:57 pm

Luana Vjollca vazhdon me misionin e saj të projektit “Thuaje”
Së fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale paralajmëroi edhe projektin e rradhës.

“A më ra” quhet kënga e re dhe pasi foli rreth këngës,nuk e dimë nëse tematikë do të ketë fenomenin shqiptar si ato paraardhëse.

“A më ra është këngë e shpirtit.Është për njeriun tim të jetës dhe ndaj po gjej vështirësi ta publikoj.
Nuk është vetëm një këngë..është një film bazuar në histori të vërtetë”-shprehet Luana

Personin që ja ka dedikuar ende nuk e dimë por ku ta dëgjojmë me siguri do ta bëjmë lidhjen.

Të ngjashme