Kryefjala Logo

Kush është luani? Butrint Imeri thumbon Luizin?

9 muaj më parë

Kiara dhe Luizi kanë patur shumë tension mes njëri tjetrit, ndonse duket se në këtë situatë përfiton edhe Butrint Imeri.

Ndonse Luizin fansat e quajn Luan, Butrinti ka publikuar një foto teksa mban një Luan në duar dhe vetë mban kurorën në kokë duke treguar se “mbreti” është ai dhe jo Luizi.

Mos ndoshta ishte një thumb ky?

6C3C75C5 8793 46B5 8D95 20171C858C60

Të ngjashme