Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Kush eshte e eleminuara e dyte e Big Brother Vip?

Tre vajzat e shtepise,Beniada,Sheila dhe Semi ishin te nominuarat e dites se marte dhe pak minuta me pare publiku zgjodhi te eleminonte: Sheilen

Mendoni se e penalizoi e ndenjura pak pasive ne shtepi apo debati me Palomen?

Latest Posts

Don't Miss