Kryefjala Logo

Kush e rrëzoi Elvana Gjatën në mes të palestrës?

1 vit më parë

Ka qënë vetë Elvana Gjata ajo që ka ndarë me ne një video gazmore të sajën në palestër.
Dihet se këngëtarja është shumë e dhënë pas ushqimit të mirë,regjimit dhe palestrës ndaj edhe publikoi një video duke u ushtruar derisa i ndodh “e papritura”

Elvana shihet duke bërë ushtrime dhe ndalet për të folur nga kamera ku përshëndet me “Hi guys” dhe mikesha e saj i hedh topin që po stërviteshin duke e rrëzuar Elvanën në tokë.

Sigurisht që nuk ka asgjë serioze këtu,po flasim për një video gazmore me një personazh si Elvana që i pëlqejnë shumë shakatë.

Ndiqni videon :

Të ngjashme