Kush do të jetë banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip sonte?

1 vit më parë

Siç regjisori Eduart Grishaj ka zbuluar, këtë herë do të jetë një djalë!

Ndonëse nuk është zbuluar emri, personazhi i radhës duket se do të jetë një ish-fitues i “Big Brother”: Vesel Kurtishaj.

Ka qenë një foto e tij, e postuar në Instastory, që ka ngritur dyshimet se ai do t’i bashkohet shtëpisë. Një dhomë prove, një pasqyrë, dhe një kamera, duket se janë ‘hints’ që Veseli do të jetë banori më i ri.

Pa një konfirmim presim spektaklin sonte për të parë nëse është e vërtetë.

Të ngjashme