Kryefjala Logo

Kur vjen puna tek moda vetëm Jonida Maliqi mund të bëj çmendurira …

8 Nëntor, 2022 | 9:24 am

Të thuash që Jonida Maliqi është ikonë mode nuk është më lajm (madje do dukemi përsëritës). Por ama sa herë që ajo ka një këngë të re, një spektakël televiziv, apo edhe kur hedh një foto në Instagram të gjithë ne mezi presim të shohim se çfarë ka veshur artistja e njohur.

Megjithatë aq sa të fiksuar jemi ne pas stilit të saj, aq e fiksuar është edhe ajo pas trendeve të fundit. Përshembull së fundmi ajo ka qenë jashtë shtetit me miqtë e saj dhe ka blerë një palë sandale, me një numër më të vogël se (këmba e saj), vetëm e vetëm se i kishte fiksim.

Po ju do ta bënit një gjë të tillë?! Apo s’jeni të gjithë Jonida?!!!!!!

1E692747 6478 4195 A681 1B891055B365

Të ngjashme